+421 366 310 270 info@nakazdomzalezi.sk

GNÓTHI SEAUTON - Poznaj sám seba

Túžite po duchovnom raste a hlbšom sebapoznaní? Cítite potrebu porozprávať sa s niekým o (Vašom) duchovnom živote? Hľadáte duchovné sprevádzanie, koučing v oblasti spirituality, prípadne by ste sa radi dozvedeli, ako by na Vaše otázky odpovedali kresťanskí mystici ako Ján z Kríža, Terézia z Avily, Majster Eckhart, Ján Tauler či Juliana z Norwich?

Duchovné cvičenia

Okrem duchovného koučingu Gnóthi Seauthon pre vás pripravujeme aj duchovné cvičenia o význame hlbšieho sebapoznávania na ceste k osobnej i duchovnej zrelosti.

Ponúkame Vám možnosť osobných rozhovorov či konzultácií s Mgr. Janou Kutášovou Trajtelovou, PhD., ktorá sa dlhodobo venuje spiritualite mystikov a s radosťou sa podelí o skúsenosti so svojim vlastným duchovným rastom. Janku môžete poznať aj z podcastov Na každom záleží. Dobrou zvesťou evanjelií, autentických mystikov a kontemplatívcov je, že Boh je Láska, ktorá nás vedie k vnútornej slobode, osobnému naplneniu a šťastiu, ktoré sú dostupné pre každého z nás. Mystici sú nám na tejto duchovnej ceste výborným sprievodcom.

S Jankou sa môžete stretnúť online cez WhatsApp alebo v prípade záujmu aj osobne. Čas a spôsob stretnutia sa stanoví aj podľa Vašich možností. Cena konzultácie je 7 eur. Záujemca, ktorý si nemôže dovoliť zaplatiť tento finančný príspevok, môže požiadať o štipendium (prosím uveďte v uvádzacom formulári nižšie).

Platiť môžete na našej stránke cez tlačítko “PODPORTE NÁS” vpravo hore. Alebo bankovým prevodom rovno na účet IBAN: SK13 1100 0000 0029 4646 3152. Môžete platiť jednotlivo po každom stretnutí, alebo aj mesačne, ak ste mali stretnutí viac.

Vypočujte si náš podcast o ponuke duchovného koučingu

V prípade záujmu vyplňte formulár a my sa vám čím skôr ozveme.

Potrebujem štipendium:

Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Mgr. Jana Kutášová Trajtelová, PhD.

Je filozofka, ktorá svoj život zasvätila výskumu mystiky a spirituality, ktorá sa rodí z mystickej skúsenosti (zvlášť Jána z Kríža, Majstra Eckharta a Juliany z Norwich). Vyštudovala na Trnavskej univerzite v Trnave, kde následne deväť rokov učila. Jej ďalší výskum sa zameriaval hlavne na otázky spirituality v prienikoch s náboženstvom a psychológiou. V súčasnosti učí kurz filozofie na Vysokej škole zdravotníctva sv. Alžbety v Bratislave, prekladá a venuje sa duchovnému koučingu. Spolu s manželom sa zaoberá aj poradenstvom v oblasti zdravej výživy, zdravého životného štýlu a autentickej spirituality. Spiritualita so zreteľom na ľudský osobnostný a duchovný rozvoj je stredobodom jej osobného i profesionálneho záujmu.

NÁŠ TÍM

VÍZIA A MISIA

PARTNERI

INFOLIST

HISTÓRIA

LITERATÚRA

VEĽKONOČNÉ POHĽADNICE

DUCHOVNÉ CVIČENIA

DUCHOVNÝ KOUČING

NAŠE NOVINY

PODCAST

KURZ PASCHÁLNEJ VEČERE

MENEJ NÁBOŽENSTVA,
VIAC LÁSKY

PODPORUJEME/
SPOLUPRACUJEME

REFERENCIE

FORMULÁR

INFO

MAPA

NAPÍŠTE NÁM